O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała z pasji do budownictwa. Łączymy tradycję z nowoczesnością. Bogate doświadczenie na polu wykonawstwa budowlanego – przede wszystkim w zakresie tworzenia budynków mieszkalnych, pasja oraz wiedza merytoryczna pozwalają nam spełniać najwyżej postawione oczekiwania Klientów.

Stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb każdego naszego Klienta, zapewniając kompetentną i fachową obsługę, a także staranność i dotrzymywanie powziętych zobowiązań. Dzięki temu, możemy realizować nawet najbardziej wymagające projekty, zgodnie ze stawianymi oczekiwaniami.

Przy realizacji inwestycji budowlanych priorytetem są dla nas estetyka i funkcjonalność. Myślimy przyszłościowo – starannie dobierając lokalizacje o dużym potencjale i tworząc obiekty dostosowane do wyzwań XXI wieku. Zależy nam również na kształtowaniu przyjaznemu człowiekowi środowisku. Dlatego też, każde osiedle budujemy, uwzględniając w projekcie sprzyjające rekreacji i wypoczynkowi tereny zielone.

Midas Group to firma o ugruntowanej na rynku pozycji, mogąca pochwalić się dobrą i stabilną sytuacją finansową.

W trosce o wygodę klientów w miejscu powstawania naszej najnowszej inwestycji Blue Park uruchomiliśmy biuro sprzedaży, w którym można zapoznać się z wszystkimi informacjami dotyczącymi realizowanej inwestycji oraz obejrzeć mieszkania w trakcie prac wykończeniowych. Nasi pracownicy mają świadomość tego jak ważną decyzją jest zakup wymarzonego mieszkania, dlatego są przygotowani do tego by pomóc w podjęciu dobrej i pewnej decyzji.

Przed zakupem lub rezerwacją polecamy nasze lokale wzorcowe
zobacz